“ماهواره” سامسونگ سقوط کرد

بوسیله گزارش ایسنا و به نقل از ماشیبل،پیشرفت های فناوری درون دنیای امروز به اندکی بسیار است که گاهی فراموش می کنیم فناوری های گرانقیمت تمام مدت در بالای سر ما پرواز می کنند.

ولی چنانچه یکی از این فناوری ها دچار آسیب شوند، وارد پیشگاه آنها درون بالای سر خود می شویم.

ابتدای هفته ساری یک قوم در میشیگان در خارج از خانه خود صدای یک عارضه شنیدند و با عدول کردن به محل بروز حادثه واقف شدند که یک “ماهواره” متعلق بوسیله شرکت “سامسونگ” از فلک کمبود کرده است.

این ماهواره متعلق به سامسونگ اروپا و به عنوان کمی از یک کمپین تبلیغاتی “سلفی فضایی” برای اینترنت دودمان پنجم گوشی گلکسی نمونه “S۱۰ ” است.

البته باید گفت گزارش ها حاکی از آن است که این فناوری دقیقا یک ماهواره زدودن. تصدی “سلفی فضایی” سامسونگ شامل پرتاب یک بالن حامل جعبه به ارتفاعات بالا بوده است که در صندوق یک گوشی هوشمند معیار “S۱۰” با اینترنت نسل پنجم وجود داشته است.

پس از پرتاب این ماهواره، وال بار خود را تا اوج نزدیک به ۲۰ هزار کیلومتری از زمین رساند.

هنگامی که این وال در موقعیت خویشتن راحتی داشت، مشتریان قادر بودند سلفی های خویشتن را به گوشی گلکسی “S۱۰” که درون حال پرواز بود، ارسال کنند.

سپس گوشی هوشمند سامسونگ آن سلفی را درون نمایشگر خود نشان می انصاف. البته تو آن حین یک دوربین دیگر تیمار از چهره شخصی که عکس آن درون حال نمایش بود، عکس می گرفت.

هنوز علت افت این فناوری مشارکت سامسونگ علنی ازاله ولی احتمالا جهت ماجرا کابل های برق نگرش باشد.

این در حالی است که یکی از مقامات سخنگوی سامسونگ هبوط ماهواره را وضعیت غیرمنتظره رود اعلام کرده است.

انتهای پیام