افزایش سرعت ۲۰ درصدی پردازنده جدید پرچمدار سامسونگ

به گزارش ایسنا و بوسیله نقل از انگجت،سامسونگ به تازگی از مجموعه ای از تراشه های جدید رونمایی کرده است و این بدان معناست که گوشی های پرچمدار اینده سامسونگ سریع تر و کارآمدتر می شوند و عمر باتری بسیار بهتری خواهند داشت.

اگر به دنبال پرچمدار سال آینده سامسونگ گلکسی باشید، این گوشی احتمالاً با پردازنده تازه معرفی شده “Exynos ۹۹۰” همراه باشد که طبق گفته این شریک شدن ترفیع ۲۰ درصدی عملکرد خواه افزایش بهره وری انرژی را تا ۲۰ درصد دارد.

پردازنده “Exynos ۹۹۰” در ماه سپتامبر رونمایی شد که اولین پردازنده دارای مودم ۵G این شرکت لقب گرفت. این پردازنده از نرخ تازه سازی ۱۲۰ هرتز تو نمایشگر گوشی پشتیبانی می درنگ که به معنی امکان بازی کردن رسا تیز است.

این پردازنده می تواند حداکثر تا جگر دوربین(سه گانه دوربین بوسیله طور همزمان) را کنترل یواش و می تواند حسگر تصویر ۱۰۸ مگاپیکسلی سامسونگ که در تابستان معرفی شد را مدیریت کند.

این همدستی همچنین از مودم “۵۱۲۳ Exynos” رونمایی کرده است که در کنار “۹۹۰ Exynos” کار می کند تا بتواند اتصال ۵G را برقرار بطی ء و بیشینه سرعت ارتباط را به ۸.۳۶ گیگابیت بر ثانیه افزایش دهد که پیشرفتی کاملاً چشمگیر نسبت به مودم قبلی با اقتدار نمایش بیشینه سرعت سه گیگابیت پیاده شدن دم است.

سامسونگ اعلام کرده است که تولید انبوه این پردازنده را آغاز کرده است.

افزایش پتانسیل هوش قلابی و ارائه فضای بیشتر برای باتری بزرگتر همراه با مقرون به صرفه بودن پردازنده های متاخر به این معنی است که سال آینده شاهد گوشی های هوشمند میان رده بیشتری ​​خواهیم بود.

انتهای پیام