نظامی پرنده در جشن ملی فرانسه تصعید کرد فیلم

به گزارش ایسنا و به نقل از فرانس ۲۴، یکی از مخترعان و کارآفرینان فرانسوی سوار پهلو یک تخته پرنده اتومبیل توربینی تو برابر امانوئل ماکرون رئیس جمهور فرانسه و دیگر رهبران اتحادیه اروپا درون عضو یک سرباز فرانسوی بر پشته خیابان شانزلیزه به پرواز درآمد.

“فرانکی زاپاتا” برنده بازی اسبق جت اسکی داخل حالی که یک تسلیحات به تیر امکان استفاده نظامی از دستگاه خود در دست داشت، در یک پرواز نمایشی درون جشن روز ملی فرانسه مشهور بوسیله جشن روز باستیل استعداد های هوانوردی لوح پرنده خود را به نمایش گذاشت.

“فلورانس پارلی” وزیر نیروهای مسلح فرانسه پیش از این نمایش گفت که از لوح پرنده(flyboard) می توان در انواع متنوع آزمایشات و برای مقاصد متفاوت استفاده کرد. به عنوان شهید به عنوان یک پلتفرم تدارکات پرواز و یا به عنوان یک پلتفرم حمله نظامی.

زاپاتا که بدوی لوح پرنده خود را برای پرواز بالای سطح آب توسعه داده بود، می گوید که این تخته پرنده دارای توانایی صعود و پرواز تا سرعت ۱۹۰ کیلومتر تو شایسته کردن به مدت ۱۰ دقیقه را دارد.

او اکنون به پشت عبور از کانال مانش یا کانال انگلیس به وسیله تخته پرنده است که بخاطر نخستین بار، تو اواسط پرواز نیاز بوسیله سوختگیری خواهد داشت.

زاپاتا قصد دارد این پرواز را روز ۲۵ ژوئیه، یعنی ۱۱۰ سال پس از گذر هواپیمای “لوئیس بلریوت” از این کانال که بدوی پرواز هواپیما درون این کانال بود انجام دهد.

جشن های روز ملی فرانسه اسمی به جشن های روز باستیل، جشنی ملی و تعطیل رسمی در قلمرو فرانسه و قلمروهای فرادریایی آن ناحیه است که از سال ۱۸۸۰ داخل ۱۴ ژوئیه هر سال برگزار می شود. مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی درنگ.
فایل آن را از اینجا دانلود کنید: video/mp4

انتهای پیام