سرباز پرنده داخل جشن ملی فرانسه تصعید کرد فیلم

به گزارش ایسنا و به نقل از فرانس ۲۴، یکی از مخترعان و کارآفرینان فرانسوی سوار پهلو یک تخته پرنده اتومبیل توربینی تو برابر امانوئل ماکرون رئیس جمهور فرانسه و دیگر رهبران انجمن اروپا در قامت یک سرباز فرانسوی بر اوج خیابان شانزلیزه بوسیله پرواز درآمد.

“فرانکی زاپاتا” پیروز اسبق جت اسکی درون حالی که یک تسلیحات بوسیله آماج امکان استفاده سپاهی از وسیله خود تو دست داشت، در یک پرواز نمایشی درون جشن روز ملی فرانسه مشهور به جشن روز باستیل قابلیت های هوانوردی کوهمیز پرنده خویشتن را به نمایش گذاشت.

“فلورانس پارلی” وزیر نیروهای مسلح فرانسه پیش از این عرضه گفت که از تخته پرنده(flyboard) می نبوغ در گوناگون مختلف آزمایشات و بخاطر مقاصد متفاوت مصرف کرد. بوسیله عنوان شهید به نشانی یک پلتفرم تدارکات پرواز و خواه به نشانی یک پلتفرم حمله سپاهی.

زاپاتا که اولیه چوب پرنده خود را برای تصعید بالای سطح آب توسعه داده بود، می گوید که این چوب پرنده دارای اقتدار صعود و تصعید تا سرعت ۱۹۰ کیلومتر داخل ساعت به مدت ۱۰ دقیقه را دارد.

او حالا به تعاقب عبور از کانال مانش یا کانال انگلیس به وسیله لوح پرنده است که برای اولین بار، داخل اواسط پرواز نیاز به سوختگیری خواهد داشت.

زاپاتا عزم دارد این پرواز را روز ۲۵ ژوئیه، یعنی ۱۱۰ سال پس از گذر هواپیمای “لوئیس بلریوت” از این کانال که اولین پرواز هواپیما درون این کانال حیات انجام دهد.

جشن های روز ملی فرانسه نامدار بوسیله جشن های روز باستیل، جشنی ملی و تعطیل رسمی درون ملک فرانسه و قلمروهای فرادریایی آن سرزمین است که از سال ۱۸۸۰ داخل ۱۴ ژوئیه هر سال برگزار می شود. مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی یواش.
فایل آن را از اینجا دانلود کنید: video/mp4

انتهای پیام